5000 Ya Vedud FaziletiReklam

Allah’a olan imanı artacak ve farklı sorunlarını çözmeleri kolaylaşacaktır. Ayrıca, anlık olarak etkili faydalar sağlayacak olan Ya Vedud ismiyle ilişkilendirilerek fayda sağlamak mümkün olacaktır.

Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

Bismillahirrahmanirrahim

“Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

Allahümme Ya Vedud 21 Defa Okunur mu?

Bu duanın belirli usulleri bulunmaktadır. Allahümme Ya Vedud 21 Defa Okunur mu? Sorusunun cevabı tabi ki okunur. Belirli usullere sahip bu dua günde 270 veya 400 kere okunmaktadır. Fakat 21 kere de okuyabilirsiniz. Siz niyetinizi ve duanızı Allah için yapın ve bol bol okuyun.

5000 Ya Vedud Fazileti

Duaların faziletleri ve faydalarını tam olarak görmek için belirli sayılarda ve yöntemlerde okunmaktadır. Bu sayılar ve metotların da sonuçlarında daha önce deneyimlemiş kişilerden edindiğimiz verileri sizler için listeleyeceğiz. İşte şimdi 5000 Ya Vedud Fazileti sizlerle:

  • Birine kavuşmak ve sevdiği insanla birlikte olmak isteyenler
  • Anne ve babaların okuması ile evlat ile bağının kuvvetlenmesi
  • Düşmanlık son bulur.

Bu gibi birçok sorunun çözümü bu dua ile olmaktadır.

Ya Vedud Zararları

Allah’ın 99 isminden bir tanesi olan Ya Vedud Zararları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Her ne kadar dua etmek ve Allah’ın isimlerini zikretmek güzel olsa da birtakım zararlar mevcut olabilir.

  • İçten dua edilmediği zaman
  • Sadece ve sadece dünyevi durumlar düşünüldüğünde
  • Bencil ve kendini düşünen insanların niyet bozukluğu

Gibi sebepler çok doğru olmadığından zarar olarak nitelendirilebilmektedir.

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı ile alakalı çok merak edilen soru ve cevapları sizler için listeledik:

Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4000 Ya Vedud Okuyanların Yorumları

Dualar Yüce Rabbimizin bizlere sağladığı bir lütuftur. Bunun yanında birde sayıya her ne kadar dikkat etmesek de tam olarak faziletini görmek için sayısına uygun okumalıyız. Bu sebeple 4000 Ya Vedud Okuyanların Yorumları ile alakalı sizlere bilgi vereceğiz. Ve de birkaç örnek paylaşacağız:

Şükürler olsun, dualarımı düzgün ve özenli bir şekilde yaptım. Dileklerimiz gerçekleşti, çok sevinçliyiz. ; Bekir bey

3 çocuğum için çokça dua ettim. Daha önce 4000 Ya Vedud Okuyanların Yorumları hakkında yazılar okumuştum. Umarım çocuklarıma faydalı olur. İnşallah. : Nisa hanım

Ya Vedud Duası

Farklı farklı duaları okuyarak genel olarak yarar sağlamak kesindir. Aynı şekilde Ya Vedud duası da her zaman okunması gereken hususlar arasındadır. Bu dua içerisinde hikmet ve derin sırlar taşıyacaktır. Ayrıca bütün varlıkların birbirini sevmesi konusunda da Ya Vedud esması ve duası oldukça etkili bir haldedir. Bu dua şu şekilde ifade edilmektedir.

Ya Vedud esmasını okuyan kişilerin çevresi tarafından saygı gören bir kişi olduğu söylenebilir. Çevresinde bulunan kişilere söz geçirebileceğini söylemek de mümkündür. Ya Vedud esmasını devalı bir şekilde zikreden kişinin içi huzurla dolar ve kalbi nurlanır.

“Yeryüzünde yaşayan ve dünyamızı aydınlatarak içinde bulunduğumuz stresli hayatı yaşanır kılan bütün nesillerin hatırı ile sana müracaat ediyor ve kutlu kullarının sevgili hediyeleri ile ruhumu sana arz ediyorum Allah’ım. Okyanusları, denizleri ve gezegenleri yaratan. Her bir yıldıza varıncaya kadar yine yeryüzünde ışıltılı bir şekilde, parlak bir biçimde rahmetini yansıtan çiçeklerden tut bize tatlı nimetler bağışlayan hayvanlara kadar her türlü varlığı bizim emrinize amade kılan, bizim ziynetler içerisinde kalmamızı sağlayan şüphesiz ki sadece sensin.”

La ilahe Illahu Vedud ne icin okunur?

Sevgi, saygı ve hürmet görmek için zikredilir. Kalplerdeki sıkıntıları huzura kavuşturur. Dilek ve isteklerin gerçekleşmesi için okunur. .

Ya Vedud zikri ne kadar çekilmeli?

Ya Vedud zikrinin faziletleri arasında etrafında sevilen biri olması yer alıyor. Ayrıca pazartesi günü, sabah namazının ardından 400 defa “Ya Vedud, Ya Gafur Celle Celaluhü” şeklinde okuma yapıldığında kişinin tövbesinin kabul olduğu biliniyor.

Hadi Puan Ver
[Total: 3 Average: 5]

Yorum yapın

Sponsor