Bir şeyin satılması için hangi dua okunmalıdır?Reklam

Es-selamu aleyküm arkadaşlar. Bazı durumlarda duaya gerçekten ihtiyaç duyarız. Daha önceki yazılarımda da duanın yeri ve önemi hakkında uzun uzun yazılar yazmıştım. Birçoğunuz okumuşsunuzdur. Bugün ise duanın bize sağladığı yararın farkında olarak dualar öğrenmeye devam ediyoruz.

Bugün bir malın satılması için okunacak duayı paylaşarak satılmasını istediğiniz ve sizin için gerçekten önemli olan şeyleri satmanızda yardımcı olacak sihirli sözcükleri paylaşalım. Duamızı ederken samimiyet ve içtenlik ile edersek duamızın kabul olunup, satmak istediğimiz şeyin de satılmasına tanık olursunuz.

Öncelikle abdestinizi alın. Tüm dualarda abdestli olmak daha güzel olur. Çünkü dualar kapıları açan bir sihirli anahtar gibidir. Arapça harflerin bir enerji değerleri olduğunu birçok kez duymuşsunuzdur. Bu harfler bulunduğu yerde enerji açığa çıkarır ve atmosfere yayılır. Duanız ile de sizi herkes hisseder. Bu yüzden temiz olarak dua etmek pozitiflik sağlar.

Bu paylaşımımı ağıda yazarak malın üzerine asabilir veya doğrudan satılmasını istediğiniz bir eşyanıza okuyabilirsiniz. Her iki şekilde de etkilidir. Allah’ın yardımı sayesinde de bu duanın uğradığı mal satılır.

Dua tecrübe edilmiştir. İstenilen tek şart içtenlik ve samimiyettir. Samimi olmayan hiçbir şey kendine karşılık bulmaz. Dua da buna dahildir. Dualarınız samimiyetinizle karşılık bulur. İşte malın satılması için dua:

bir malın satılmasıŞu şekilde okuyabilirsiniz:

Bismillahirrahmanirrahim. “Ve men evfa biahdihi minallahi festeşiru bi beyikümüllezi baye’tüm bihi ve zalike hüvel fevzül azim. Ve la havle iz dehalte cenneteke kulte ma şaallahü la havle vela kuvvete illa billahi in terani ene ekal le malen ve veleda. Feasa Rabbi en yü’tiyeni hayra.”

66 kez okumak faziletlidir

Bunu her gün en az 33 en fazla 66 kez okuduğunuz zaman çok daha tesirli olacaktır. Ben 66 kez okumanızı öneriyorum. Zaten uzun bir dua olmamakla birlikte Kur’an daki surelerden oluşmakta bu nedenle de tesirli bir duadır. Duaların birçoğunda sureler doğrudan geçmektedir. Bunun duanın tesirini arttırdığı aşikardır. Çünkü o ayeti kerimeler yaratıcımızın sözleridir. Sevgili arkadaşlar söyleyeceklerim bu kadar. Selametle kalın. Bize de dua edin.

Hadi Puan Ver
[Total: 4 Average: 5]

Yorum yapın

Sponsor