Boy Uzaması İçin Okunan DuaBoy uzaması, birçok insanın kendine olan güvenini artıran ve fiziksel görünümünü iyileştiren bir konudur. Peki, boy uzaması için dua etmek gerçekten etkili bir yöntem midir? Bu yazıda, boy uzaması için dua etmenin doğal ve etkili yollarını inceleyeceğiz.

Boy Uzaması İçin Dua: Nasıl Etki Eder?

Boy uzaması için dua etmek, içten bir dilek ve inanç ile yapılırsa etkili olabilir. Dua, manevi bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve Allah’tan isteklerinizi iletebilmenize olanak sağlar. Boy uzaması için dua etmek, kişinin inancına ve dualarının gücüne bağlı olarak sonuçlar verebilir.

Boy Uzaması İçin Etkili Dua Önerileri

Boy uzaması için etkili dua önerileri şu şekildedir:

1. Büyüme Hormonu Duası: “Allah’ım, bana boyumun uzaması için güç ve enerji ver. Büyüme hormonlarımın aktif hale gelmesini sağla. Beni boyumun en ideal seviyede oluşmasına yardımcı ol. Amin.”

2. İyi Beslenme Duası: “Allah’ım, doğru beslenerek büyüyebilmem için bana sağlık, güç ve zihinsel yetenek ver. Bedenimde büyüme için gerekli olan besinleri alabileyim. İnancımla boyumun uzamasına katkıda bulunabilirim. Amin.”

3. Sabır Duası: “Allah’ım, boyumun uzaması için sabırlı olmayı ve her gün dua etmeyi öğrenmemi sağla. İnancımı güçlendirerek boyumun istediğim şekilde olmasına destek ol. Amin.”

Boy uzaması için dua etmek dışında, bazı doğal yöntemleri de deneyebilirsiniz:

– Dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat edin.
– Düzenli egzersiz yapın.
– Yeterli uyku alın.
– Stresi azaltmak için meditasyon veya yoga yapın.
– Hatalı duruşları düzeltmek için dik oturun.
– Doktorunuzla görüşerek, gerekiyorsa uzman bir boy uzaması programına katılın.

Boy Uzaması İçin Dua; “Bismillahirrahmanirrahim”

“Rahman ve Rahim Olan Allah (C. C.)’ın adıyla; “Eftehullahu vecheke, Allahumme barik lehu fi şa’rihi ve beşerihi” Manası; Peygamber efendimiz bir gün Ebu Katade’ye şöyle dua etmiştir; Allah yüz güzelliğini artırsın. Allah’ım bedenini ve saçını ona mübarek eyle. “Ezhib’l be’se Rabbin’nasi esfi ve entes’safi la sifae illa sifauke, sifaen la yügadiru sekama” Manası; bu hastalığı gider ey Rabbi! Şifa ver, çünkü şifa sahibi sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle şifa bulayım ki, derdime hasıl olsun. Boy uzaması diye bilinen bu duası da şöyle yapılır; “Allah’ım bu yola açılan on kapının 10’unu da çaldım, ama hiçbiri bana açılmadı sen bana bu konuda yeni bir kapı aç” demiş oluyorsunuz. Bu yüzden boy uzatması için okunacak dua kadar, bu duayı yapmadan önce kapıların hepsini çalmak, yani tüm yöntemleri denemek adına yapılır. Allah şifa versin.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Rahman ve Rahim Olan Allah (C. C.)’ın adıyla; “Rabbi inni messeniyrddurru ve ente erhamurrahimin” Manası; Ya Rabbim. Beni şüphe yok ki, bir zarar kapladı. Sen merhametlilerin en merhametlisisin. “Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin tabibi’l kulubi ve devaiha ve afiyeti’l ebdani ve şifaiha ve nuri’l ebsari ve ziyaiha ve ala alihi ve sahbihi ve sellem” Manası; Ey Allah’ım! Kalplerin doktoru ve devası, vücutların şifası, gözlerin nuru, kalbimizde olan Muhammed (S. A. V.)’e ve aline ve ashabına salatü selam eyle. “La ilahe illallahü vahdehü la serikelehü ehaden sameden lem yelid ve lem yuled ve lem yekün lehü küfüven ehad” Manası; Allah’tan başka ilah yoktur. O tektir, birdir, her türlü ihtiyacı giderendir. Doğmamış ve doğrulmamıştır ve onun hiçbir dengi benzeri yoktur ve asla olamaz da. Allah ölümden başka her şeyin çaresini vermiş. Biz Allah’ın kapısını çalalım. Allah’tan ümit kesilmez.
“Yüce Allah tüm hasta kullarına şifa ve tüm dertli kullarına deva versin” Amin.

Son olarak https://dualari.com.tr adresinde sizler için farklı dualara yer verdik, takip edin!

Hadi Puan Ver
[Total: 2 Average: 3.5]

Yorum yapın

Sponsor