En Kuvvetli Şans DuasıEn Kuvvetli Şans Duası:Şansınızın açılması ve işlerinizin istediğiniz gibi yoluna girmesi için şans dualarına başvurabilirsiniz. Kısmetin yoluna girmesi, isteklerin çabucak gerçekleşmesi gibi konularda başarı elde edebilmek için şans dualarına başvurulabilir. Allah’tan samimi bir dille ve gerçekten inanarak istenecek bir vaziyette dua ederek hayatın zorluklarını aşabilmek mümkündür. Kısmet açma dualarını da bu şekilde okuyarak duaların gücünden faydalanılabilir.  Uğur getiren şans duaları ile günlük hayatta yaşanan olumsuz durumları atlatarak daha olumlu bir gün geçirebilmeniz mümkün olur. Özellikle önemli anlarınızda daha başarılı olabilmek için Allah‘tan samimi bir dille isteklerde bulunabilirsiniz. Kısa okunan şans dualarını sürekli olarak okuyarak isteğinizin ne kadar kuvvetli olduğunu da belirtebilirsiniz.

Şans Rızık Başarı Ve Servet İçin Okunacak Dualar.

“Ve atakum min kulli ma se’eltumuh, ve in teuddu ni’metallahi la tuhsuha, innel insan ele zalumun keffar” ( Kuran- ı Kerim 14: 34)

La ilahe illallahü vallahü ekber subhanallahi vel hamdu lillahi ve estağfirullah’ellezi la ilahe Hüvel evvelü vel ahiru vez zahiru vel batınu ve hüve bi külli şey’in alim.

Çabuk kabul olan şans duası, etkili bir yöntem ile inanarak Allah'a dua edin.

Ahiret Ve Dünya İçin Servet Anahtarı Olan Dualar

Vellezine cahedu fina le nehdiyennehum subulena ve innallahe le meal muhsinin (Kuran-ı Kerim 26: 69) bu dualar okunmalıdır.

En Kuvvetli Şans Duası

Şansınızın olmadığını düşünüyorsanız, planladığınız işler istediğiniz gibi gitmiyorsa, kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız, kısmetini bağlanmışsa, mutsuz ve üzgünseniz aşağıdaki duayı okumayı kendinize alışkanlık haline getirin. Çok kısa sürede ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz. Diyanet üzerinden arama yapıyorsanız bu tarz duaları bulmanız zor olabilir.

Allahümme ya rabbi bi cahi sahıbilvesıleti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrati uyunina ve nuri ebsarina habibike Muhammedinil Mustafa ve rasulikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval.

Rızık Büyütmek İçin Salavat-ı Nurul Envar

Her farz namazından sonra bir defa okunur. Şans getiren bir salavatdır.

“Allahümme salli ala nuril envar” ve sirril esrar” ve miftahi babi’l ethar, ve ashabihil ahyar. Adede in’amillahi ve ifdalih”

Bu selavatın faydaları

“Servet büyütebilirsiniz” geçim darlığı çekenler okursa rızıkları artar, istekleri ve niyet ettikleri dileklerine kolaylıkla kavuşabilirler. “ Savat-ı Nurul Envar” her farz namazından sonra bir kez okunur ve şans getiren bir salavatdır.

Hem Kısmet Hem Şans Duası

Kısmetin ve şansın devamlı açık olması için, 2 rekat hacet namazı kılındıktan sonra ‘’1000 defa La İlahe İllalah Ya Hayrel Halas Muhammedurresulullah Ya Hızır İlyas’’denir. Daha sonra 1000 defa, Şad Şeydali Ya Ruha Evredin Ya Ruh Bi İzzeti Baruh.’’Okunur.

Peygamber Efendimizin Şans Duası

Para ve şans getiren dualar arasında en güçlü olanı peygamber efendimizin şans duasıdır. Bu dua, sadece maddi açıdan değil, hayatınızın her alanında olağanüstü bir şans elde etmenizi sağlamak için uygulayabileceğiniz çok özel bir duadır. Şansın kapılarını size açacak olan bu dua, bütün kısmetlerinizin sizi bulmasını sağlar.

Bu çok gizli dua, “Bismillah 20” ile başlamaktadır. Bu ifade, dua etmeye başlarken Allah’ın adını anmak ve gücünüzü ondan almak anlamına gelir. Bu dualar için sabah namazından sonra veya herhangi bir ibadet sonrasında uygun bir zaman tercih edebilirsiniz.

şans duası, size maddi zenginlik, başarı, mutluluk ve huzur getirecek olan kısmet kapılarını açar. Kısmetinizin size ulaşmasını engelleyen her türlü engeli ortadan kaldırır ve sizi hayal ettiğiniz seviyeye ulaştırmak için enerji sağlar.

Bu dua yoluyla, hayatınızın farklı alanlarında büyük başarılar elde etmeniz mümkün olabilir. İş hayatında yükselmek, yeni fırsatlar yakalamak, maddi açıdan güçlenmek ve sevdiklerinizle daha mutlu bir ilişki kurmak gibi pek çok hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyerek daha fazla şans duası nasıl okunur ? Esmalar ve daha fazlası için bilgi alabilirsiniz.. Anasayfamıza Dualari.com.tr diğer makalelere bakabilirsiniz.

Hadi Puan Ver
[Total: 2 Average: 5]

Yorum yapın

Sponsor