Mutlu Aşk İçin Dua – Anında EtkiliMutlu bir ilişki için yapılacak en etkili şeyleri sizinle paylaşacağım. İlk olarak, mutluluk isteniyorsa şeffaf olunmalıdır. Temiz bir niyetle mutluluğu arzulayarak, huzurlu bir uyku çekebilirsiniz. Mutluluğun sırları, adından da anlaşılacağı gibi bir sır gibi görünse de aslında çok açık bir şekilde karşımızdadır. Eğer hala mutlu olamıyorsanız, sabah namazı öncesinde kalkıp abdest alarak 2 rekat namaz kılmalısınız. Ardından kıbleye dönerek, “Allah’ım dualarımı ve niyetimi kabul eyle, zira senden başka bana yardım eden, isteklerimi yerine getirecek hiçbir kudret yoktur. Hayırlısıyla kabul buyur.” şeklinde niyetinizi dilemelisiniz.

peygamber efendimiz ve duaları

Mutluluk Duası – Peygamber Efendimiz

Sonrasında ise; “ Allahümme inn, es’elüke bismillahir rahmanirrahimmillezi la ilahe illa hüvel hayyül kayyumu late’huzühu sinetün ve la nevm, meleet azametühüs semavati vel arda ve es’elüke bi ismike bizmillahirrahmanillezi la ilahe illa hüve ve anetil vücuhu ve haşşat ebsaru ve veciletil kulübü min haşyetihi en tusalli ala muhammedin ve en ta’tıye haceti.”

Mutlu Aşk İçin Dua

Kim istemezki mutlu bir aşka sahip olsun, o aşk onu alıp bulutların üzerine çıkarsın. Kim istemez her olumsuzlukta aşkınla beraber el ele verip sorunların üstesinden gelinsin. İşte mutlu aşkın sırları ve mutlu aşk tüyoları, mutlu aşk için dualar, mutlu aşk için tılsımlar, mutlu aşk için ve daha herşey. Öncelikle mutlu aşk için sizlere bir dua paylaşıyorum;
Mutluluk duası, aile saadeti için, eşler arasındaki huzursuzlukların bir kara bulut gibi dağılması ve iç huzur için okunur. Kişi kendini huzursuz ve daralmış hissettiğinde Allah ‘a sadece dualarla sığınırsa Allah ‘ın izniyle yine faydasını görür. Mutlu olmak için sabah ve akşam bir Fatiha ve üç İhlas suresi okunup Peygamber Efendimiz’in ruhuna ve ailesindeki ölmüşlerinin ruhuna bağışlandıktan sonra 21 defa şu dua edilmelidir :Hasbiyallahu lailahe ,illa hüvel aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym. Amin….daima mutlu mesut bir yaşam için başka bir mutluluk duası daha vardır.

hemen kabul olan etkili ve güçlü dualar.

Bismillahirrahmanirrahim
Ya Allahü Ya Alimü Ya Aliyyü Ya Rahmanü Ya Rahimü Ya Azimü Ya Ehadü Ya Vitrü Ya Selamü Ya Mü’ minü Ya müheyminü Ya Basıru Ya Vahidü Ya Kerimü Ya Latifü Ya Halimü Ya Kebiru Ya Mütekebbirü Ya Mennanü Ya Hannanü Ya Tevabü Ya Mahmudü Ya Ma ‘mudü Ya Zahiru Ya Batınü Ya Tahirü Ya Ev velü Ya Ahirü Ya Hayyü Ya Selamü Ya Vasiu Ya Rafiu Ya Mürtefiu Ya Şamihu Ya Nurü YA Zülkuvveti vel- ikram.

İyi Bir İlişki İçin

sevdiğinizle, eşinizle ve ya nişanlınızla kötü geçen günlerinizde, üzerinizde ki kara bulutları dağıtmak için aşağıda vereceğimiz tertipleri yaptıkları takdirde bizinillah herşey günlük gülistanlık olur. Aile içi huzurları gelir, sevgililer arasındaki aşk alevlenir, ilişkiler tazelenir.

huzursuz ve mutsuz isen bu duayı tekrarla mutlu ol.

Sevdiğiniz kişi için Dua Edin..

999 adet YA LATİF, 999 adet YA FETTAH, 999 adet YA VEDUD okuyun, buna en az 21 gün devam edin, 7 günd tesir etmeye başlar ve niyet ettiğniz kişi size deli divane olur. Siz nerede olursanız olun, gelip sizi bulur.

Hadi Puan Ver
[Total: 2 Average: 5]

Yorum yapın

Sponsor